Naše služby

EVENT PROMOTION A PR

Naši PR odborníci vám jsou vždy k dispozici a připraveni pomoci či poradit jak zvýšit povědomí o vaší společnosti. V rámci reklamních kampaní zajišťujeme plný servis. Znamená to, že pro vaši úspěšnou komunikaci se zákazníkem vybereme takové marketingové a PR nástroje, díky nimž dosáhneme maximálního efektu v cílené oblasti. Využíváme rozsáhlou škálu reklamních prostředků: klasická podpora v tištěné podobě, přímé vyhledávání a kontakt se zákazníkem, outdoorovou a internetovou reklamu.

SPOLEČENSKÉ AKCE, SPORTOVNÍ UDÁLOSTI, ROAD SHOW

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti společenských a sportovních akcí. Nabízíme bohaté a dlouholeté zkušenosti našeho týmu, kreativní přístup a silné produkční zázemí. Odpovědnost za malé projekty jsou pro nás samozřejmostí a komplexní akce jsou pro nás výzvou.  Všechny akce – pro vás či vaše zákazníky, realizujeme s maximálním nasazením, precizností a citem pro detail.

Grafika a design

Jsme kreativní, při následné realizaci klademe důraz na kvalitu. Každá naše práce jednotlivě je originální a autorská. Naplnění představ a přání našich klientů je pro nás prvořadé.

PREZENTAČNÍ SYSTÉMY – VELETRHY

Poskytujeme komplexní služby v oblasti promotions a sales promotions. Připravíme vám kreativní koncept, mechaniku akce,  tour plan a zajistíme kompletní personální obsazení. Naše zkušené hostesky vám pro akci proškolíme a celý projekt bude řízen profesionálními regionálními manažery po celé České republice. 

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Naší spolehliví a profesionální fotografové, mají dlouholetou zkušenost s focením, jak postav tak neživých předmětů a krajin. Vždy se snaží zachytí přesně to co si představujete.  

REKLAMNÍ DÁRKY

Potřebujete originální předměty s logem Vaší společnosti s lehkou grafikou? Tak to si u nás vyberete. Na výběr máte z mnoha předmětů, ať už dárkových nebo reklamních.

Vše najdete na našich e-shopech.

SIGNMAKING

Zhotovujeme samolepící řezané a celoplošné polepy na osobní i nákladní vozidla a autobusy. Vyrábíme plachty (i autoplachty), reklamní cedule, transparenty a vývěsní štíty s použitím různých materiálů jako jsou PVC desky, plech, sklo, vinylové fólie apod. Všechny lepené reklamy umožňují použití fotografie nebo jiné speciální fólie.

NEWS: 

Nabízíme mimo jiné EXKLUZIVNÍ PRONÁJEM REKLAMNÍCH PLOCH V OSTRAVĚ… Reklamní plochy se nacházejí na velice lukrativních a dobře viditelných místech…

TISKOVÉ SLUŽBY

OFSETOVÝ A MALONÁKLADOVÝ

Hlavním pilířem naší činnosti je produkce tiskovin. Vyrábíme kompletní produktové portfolio: vizitky, dopisní a hlavičkové papíry, kalendáře, plakáty, katalogy, prezentace, výroční zprávy, knihy apod. Řešíme i periodické tisky v podobě novin, zpravodajů a časopisů. Náš přístup je vysoce individuální, produkt vám zhotovíme na míru včetně kompletního knihařského zpracování.Malonákladový tisk je v designovém průmyslu velmi populární. Ke spokojenosti našich klientů využíváme nejmodernější technologie. Způsob provedení a výsledný efekt jsou velmi blízké ofsetovému tisku, zvláště pak s ohledem na kvalitu a kvantitu. Zhotovíme vám bez výjimky cokoli – pozvánky, vizitky, firemní profily, etikety, kalendáře apod.

WEBY A E-SHOPY

Při tvorbě webových stránek vycházíme z potřeb klienta a zároveň se webu snažíme dodat poutavý a moderní vzhled. Dokážeme vytvořit takové internetové prostředí do něhož se návštěvníci budou vždy rádi vracet! Své webové stránky si budete moci sami a zdarma spravovat z pohodlí své kanceláře či domova. Pro váš web připravíme i bannery, flash animace, e-shopy a různé druhy rezervačních systémů…